2 Niedziela Wielkiego Postu

Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 15:00 i 18:00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiamy w niedziele o godz. 15:15.

Czytaj więcej...

8 Niedziela Zwykła

W środę Popielec i rozpoczęcie okresu Wielkiego Postu. W tym dniu Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem odprawimy o godz. 1530 i 1800. Pamiętajmy, że tego dnia obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz post ścisły.

Czytaj więcej...

6 Niedziela Zwykła

W piątek święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Szczególny dzień jedności z papieżem. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. To też ostatni piątek miesiąca, zapraszamy więc na nabożeństwo ku czci bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki naszego szpitala. Na zakończenie uczcimy Jej relikwie.  

Czytaj więcej...

7 Niedziela Zwykła

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej kaplicy szpitalnej. Niech Matka Boża Częstochowska wyprosi Wam potrzebne łaski.

Czytaj więcej...

5 Niedziela Zwykła

W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes oraz XXVII Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o 15:30 przeczytamy fragmenty Orędzia Papieża Franciszka i udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy Mieszkańców naszego Rektoratu, Pacjentów i Personel naszego Szpitala na tę wspólną modlitwę za chorych.

Czytaj więcej...