13 Niedziela Zwykła

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca pamiętajmy zatem o spowiedzi św. i komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Czytaj więcej...

12 Niedziela Zwykła

We wtorek o godz. 1000 odprawimy Mszę św. w intencji naszego Szpitala upamiętniając 78 rocznicę jego likwidacji 23 czerwca 1942 roku. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy Personel i mieszkańców naszego Rektoratu. We wtorek zapraszamy też nasze cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych z odczytaniem wypominków rocznych i z modlitwą za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. 

Czytaj więcej...

Uroczystość Najświętszej Trójcy

W uroczystość Bożego Ciała procesja eucharystyczna odbędzie się po Mszy o godz. 10.00 wokół kaplicy, gdzie zatrzymamy się przy czterech ołtarzach rozważając tajemnicę Ciała i Krwi Chrystusa. W tym dniu nie będzie Mszy świętej popołudniowej. Można też uzyskać odpust zupełny za pobożne uczestniczenie w procesji.

Czytaj więcej...

11 Niedziela Zwykła

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i jednocześnie trzeci piątek miesiąca. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas post. Pamiętajmy o nabożeństwie czerwcowym, które odprawiamy każdego dnia po Mszy św., a w niedziele o 1530.

Czytaj więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy zatem o spowiedzi św. i komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i w sobotę Niepokalanemu Sercu Maryi Panny.

Czytaj więcej...