Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej

Na czas zbliżających się Świąt Wielkanocnych, które będziemy przeżywać w szczególnych warunkach, życzymy umocnienia naszej wiary. Niech Chrystus Zmartwychwstały zamieszka w naszych domach, niech napełni je pokojem, miłością i radością. Niech w nasze serca wleje nadzieję na przezwyciężenie wszystkich ograniczeń i słabości oraz umocni przekonanie, że to On jest zwycięzcą śmierci, piekła i szatana. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

Czytaj więcej...

5 Niedziela Wielkiego Postu

W odpowiedzi na dekret Księdza Arcybiskupa Marka nasza kaplica otwarta będzie w najbliższe niedziele (aż do odwołania) również między Mszami św., czyli od godz. 800 do godz. 1800. Gorąco wszystkich zapraszamy do nawiedzania świątyni i chwili osobistej modlitwy. Msze św. niedzielne sprawujemy o godz. 900, 1000 i 1600. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiać będziemy o 1515 a nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 1500. W tygodniu kaplica otwarta jest na osobistą modlitwę od godz. 1400 do godziny 1900. Msze św. w tygodniu odprawiamy codziennie o 1530 i o 1800.

Czytaj więcej...

3 Niedziela Wielkiego Postu

W odpowiedzi na dekret Księdza Arcybiskupa Marka nasza kaplica otwarta będzie w najbliższe niedziele również między Mszami św., czyli od godz. 800 do godz. 1800. Gorąco wszystkich zapraszamy do nawiedzania świątyni i chwili osobistej modlitwy. Msze św. niedzielne sprawować będziemy o godz. 900, 1000 i 1600. Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiać będziemy o 1515.

Czytaj więcej...

4 Niedziela Wielkiego Postu

W środę we Mszy św. wspólnej połączonej z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy modlić się będziemy w naszych wspólnych intencjach, szczególnie prosząc o zakończenie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie. W środę przypada też uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to też Dzień Świętości Życia. Msze św. odprawimy jak w tygodniu: o 1530 oraz o 1800.

Czytaj więcej...

2 Niedziela Wielkiego Postu

Szczególną okazją do modlitwy wielkopostnej są nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane w piątki o godz. 15.00 i 18.00 oraz Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

Czytaj więcej...