2 Niedziela Wielkiego Postu

We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. Jak w każdy wtorek, po Mszy św. o 1530 zapraszamy na nasze nabożeństwo za zmarłych z odczytaniem wypominków rocznych i z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. 

W środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

We czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W piątek wspomnienie św. Wincentego, diakona i męczennika.

Czytaj więcej...

1 Niedziela Wielkiego Postu

Drogi Krzyżowe odprawiamy w piątki o godz. 1500. Za odprawienie tego nabożeństwa nie tylko w okresie Wielkiego Postu można uzyskać odpust zupełny. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiamy w niedziele o godz. 1515. Również za udział w tym nabożeństwie zyskać możemy łaskę odpustu zupełnego. Składka z Gorzkich Żali zwyczajowo przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Czytaj więcej...

5 Niedziela Zwykła

We czwartek wspomnienie NMP z Lourdes i XXIX Światowy Dzień Chorego. W tym dniu na mszach o 1530 i 1800 odczytamy fragment orędzia Ojca św. Franciszka na Światowy Dzień Chorego oraz udzielimy dla chętnych sakramentu namaszczenia chorych. 

Czytaj więcej...

6 Niedziela Zwykła

W środę (17 II) przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu. W tym dniu Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 15.30 i 18.00. Serdecznie zapraszamy. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły (można zjeść trzy posiłki bezmięsne, w tym jeden do syta).

Czytaj więcej...

4 Niedziela Zwykła

We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego nazywane w naszej pobożności ludowej świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy jak w dni powszednie o 1530 i o 1800. Po Mszy św. o 1530 zapraszamy na cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Czytaj więcej...