17 Niedziela Zwykła

Przeżywamy dziś XVII Niedzielę Zwykłą (w ciągu roku). Po mszy św. poświęcimy pojazdy mechaniczne. Ofiary przy tej okazji złożone przekazane będą dla księży misjonarzy na paliwo i środki transportu.  

W poniedziałek wspomnienie św. Marty.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych z odczytywaniem wypominków rocznych i z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa Msza św. o godz. 1800.

W środę we wspomnienie św. Ignacego z Loyoli zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Pamiętajmy o spowiedzi św. i komunii wynagradzającej NSPN i NSNMP.

W przyszłą niedzielę – I niedzielę miesiąca – zbierać będziemy do skarbony ofiary na utrzymanie naszej kaplicy. Już dziś serdeczne Bóg zapłać!  

Trwa okres wakacji. Pamiętajmy w tym czasie o obecności na niedzielnej Eucharystii. Nie tylko dzieciom i młodzieży, ale wszystkim życzymy wspaniałego wypoczynku i dobrej pogody.  

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami w tej świątyni się modlą. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszej kaplicy składamy z serca płynące Bóg zapłać! Niech Matka Boża Częstochowska wyprosi nam potrzebne łaski.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala