6 Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. Dziś też Dzień Matki. Wszystkim naszym Mamom składamy serdeczne życzenia zdrowia i pokoju serca oraz tego, aby cieszyły się miłością najbliższych. Niech nasza wspólna najlepsza z Matek wyprasza Wam u Syna potrzebne łaski.   

W poniedziałek wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Pamiętajmy o tej ważnej intencji.

We wtorek zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych z odczytaniem wypominków rocznych i modlitwą za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa msza św. o godz. 1800 z krótką konferencją dla pacjentów oddziałów odwykowych.

W środę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. Jak w każdą środę, serdecznie zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

We czwartek wspomnienie św. Jana Sarkandra.

W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę wspomnienie św. Justyna, męczennika.   

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnich już w tym roku naszych nabożeństwach majowych. Odprawiamy je codziennie po Mszy św. a w niedziele o 1530. Od soboty odprawiać będziemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy naszym kościele, a wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom tej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala