4 Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy dziś IV Niedzielę Wielkanocną, która nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza od przypadającej na dziś Ewangelii. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i rozpoczęcie modlitw kwartalnych w tej intencji.   

W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.

We wtorek święto św. Macieja Apostoła. Jak w każdy wtorek zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych z odczytaniem wypominków rocznych i modlitwą za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa msza św. o godz. 1800 z krótką konferencją dla pacjentów oddziałów odwykowych.

W środę serdecznie zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

We czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

W piątek, z racji III piątku miesiąca, serdecznie zapraszamy na nabożeństwo ku czci miłosierdzia Bożego z uczczeniem relikwii św. Siostry Faustyny.  

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w naszych nabożeństwach majowych. Odprawiamy je codziennie po Mszy św. a w niedziele o 1530.

Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy naszym kościele, a wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom tej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala