3 Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocną i jednocześnie I niedzielę miesiąca. Składka do skarbony jak w każdą pierwszą niedzielę przeznaczona jest na utrzymanie naszej kaplicy. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele 11 Tydzień Biblijny.  

W poniedziałek święto ŚŚ. Apostołów Filipa i Jakuba.

We wtorek zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych w czasie którego odczytujemy wypominki roczne i modlimy się za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa msza św. o godz. 1800.

W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika. W katedrze na Wawelu święcenia nowych diakonów. Pamiętajmy o modlitwie za nich. Serdecznie zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

W czwartek przypada rocznica śmierci ks. Piotra Kałamackiego (2000).

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w naszych nabożeństwach majowych. Odprawiamy je codziennie po Mszy św. a w niedziele o 1530.

Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza nas do udziału w procesji ku czci św. Stanisława z Wawelu na Skałkę w przyszłą niedzielę 12 maja. Procesja wyrusza w Wawelu o godz. 900.  

Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy naszym kościele, a wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom tej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala