3 Niedziela Wielkiego Postu

Przeżywamy dziś 3. Niedzielę Wielkiego Postu.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Święto w którym czcimy moment poczęcia Jezusa Chrystusa po sercem Jego Matki. To też Dzień Świętości Życia.

We wtorek zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych, w trakcie którego odczytujemy wypominki roczne i modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa Msza św. o godz. 1800.

W środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 1500 i 1800. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiamy w niedziele o godz. 1515. Składka z Gorzkich Żali zwyczajowo przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Nasze rekolekcje wielkopostne przeżywać będziemy w Wielkim Tygodniu - w poniedziałek, wtorek i środę po Niedzieli Palmowej, czyli od 15 do 17 kwietnia 2019 roku.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym kościele i prosimy wszystkich o modlitwę w intencji szpitala i osób chorych. Umacniajmy się wzajemną modlitwą za siebie. Ofiarodawcom i dobrodziejom naszej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala