4 Niedziela Zwykła

Przeżywamy 4. Niedzielę Zwykłą. Dziś też przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka tajemnic różańcowych. Serdecznie dziękujemy za ofiary na utrzymanie kaplicy złożone do skarbony z okazji pierwszej niedzieli miesiąca.    

We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na Mszy św. pobłogosławimy chleb św. agaty. Zapraszamy również na wtorkowe nabożeństwo za zmarłych, w czasie którego modlimy się za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych oraz za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa Msza św. o godz.1800.

W środę zapraszamy na Mszę św. wspólną, połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II. W środę przypada też wspomnienie śś. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.

W sobotę o godz. 1700 zapraszamy na spotkanie w kaplicy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w naszej wspólnocie rektoralnej.

Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej świątyni. Niech Matka Boża Częstochowska, patronka tego miejsca wyprosi Wam potrzebne łaski. Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala