2 Niedziela Zwykła

Przeżywamy dziś 2. Niedzielę Zwykłą.

W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

We wtorek zapraszamy na nasze cotygodniowe nabożeństwo za zmarłych, w trakcie którego odczytujemy wypominki roczne i modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 1800 dodatkowa msza św. 

W środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz z uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

We czwartek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. To też ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy więc na nabożeństwo ku czci bł. Hanny Chrzanowskiej z uczczeniem jej relikwii.

W jutro (21 stycznia) obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek  (22 stycznia) Dzień Dziadka. Wszystkim naszym drogim Babciom i Dziadkom, wszystkim naszym kochanym Seniorom składamy serdeczne życzenia wielu jeszcze lat w zdrowiu, pomyślności i w poczuciu tego, że są nie tylko potrzebni, ale też i kochani.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Rektoratu, za serdeczne przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękuję za bardzo miłą atmosferę, wspólną modlitwę i szczere rozmowy. Bardzo serdecznie witamy nowe rodziny i nowe wspólnoty, które sprowadziły się na teren naszego Rektoratu. Dziękuję serdecznie za pomoc przy kolędowaniu naszym lektorom: Norbertowi i Mateuszowi.  

Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w tym Sanktuarium Cierpienia – jak nazywał nasz kościół kard. Karol Wojtyła i prosimy o modlitwę w intencji jedności i solidarności wśród wszystkich pracowników szpitala. Ofiarodawcom i dobroczyńcom tej świątyni składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala