11 Niedziela Zwykła

Przeżywamy dziś 11. Niedzielę Zwykłą.

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedzielę o godz. 15:30, a w tygodniu codziennie po Mszy św.

We wtorek wspomnienie św. Romualda, opata. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych, w trakcie którego odczytujemy wypominki roczne i modlimy się za dusze w czyśćcu cierpiące. Dodatkowa Msza św. szczególnie dla pacjentów oddziałów odwykowych o godz. 18:00.

W środę wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana. Jak w każdą środę zapraszamy na naszą Mszę św. wspólną, połączoną z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i uczczeniem relikwii św. Jana Pawła II.

We czwartek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. We czwartek o godz. 14:00 w naszej kaplicy rozpocznie się koncert Chóru Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Cantus Firmus. Bardzo serdecznie w imieniu pani Anny Armatys i organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

W piątek wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa i Tomasza More’a.

Mieszkańcom Rektoratu, Pacjentom i ich Rodzinom oraz naszym Gościom modlącym się w tej kaplicy życzymy na nowy tydzień Bożego błogosławieństwa i opieki naszej Patronki, Matki Bożej Częstochowskiej. A ofiarodawcom i dobrodziejom naszej kaplicy składamy z serca płynące Bóg zapłać!

Ks. dr Jan Klimek rektor i kapelan szpitala